آخرین پروژه ها
خانه - پروژه و مقاله - رشته عمران - دانلود مقاله پیرامون آسفالت رنگی
پروژه های دانشگاهی
پیام نور

دانلود مقاله پیرامون آسفالت رنگی

دانلود مقاله پیرامون آسفالت رنگی

 

آیا به دنبال پایان نامه و پروژه مربوط به رشته عمران هستید؟ آیا مقاله ای مرتبط با موضوع آسفالت رنگی نیافتید ؟ آیا می دانید مقاله آسفالت رنگی در آل گول با قیمتی ناچیز ارائه می گردد؟ خوشحال باشید چون ما آسفالت رنگی را در این پست به شما معرفی و ارائه خواهیم کرد!

 

عنوان مقاله : آسفالت رنگی

سریال : HM09109

قالب بندی : Word

تعداد صفحات : ۹

 

قسمتی از این مقاله :

این پروژه از یک مقاله  بسیار معتبر خارجی ترجمه شده

خلاصه

جاده ای که با آسفالت رنگی سنگ فرش شده باشد می تواند به همان اندازه که امنیت و یکنواختی رانندگی را بهبود می دهد مجموعه دیدنی بهتری ایجاد کند. در این تحقیق، نمونه های آسفالت رنگی به همراه مقادیر مختلف رنگ برای مطالعه تغییرات رنگ سطح در دوره های مختلف افزایش طول عمر، بررسی می شوند. توضیح رنگ های سطح در نمونه ها در فضاهای رنگی HIS و RGB بررسی می شوند. دو نوع رنگ، سبز و قرمز، با ۵ نسبت مختلف با آسفالت روشن برای ساخت نمونه های آسفالت رنگی ترکیب می شوند. نمونه ها برای ۵ دهانه مختلف قدیمی در دستگاه آزمایش QUV در معرض نور ماوراء بنفش قرار می گیرند. نتایج نشان می دهد که مقدار و نوع رنگ افزوده شده و دهانه های مختلف قدیمی بر محوسازی آسفالت رنگی تأثیر می گذارد. همچنین نتایج نشان می دهد که آسفالت روشن به همراه % ۵ یا بیشتر رنگ قادر به ساخت آسفالتی است که بهتر رنگ شده است. سرانجام، آسفالت رنگی به همراه رنگ قرمز مقاومت بهتری را در مقابل نور ماوراء بنفش نشان داد.

 

مقدمه

آسفالت رنگی در زندگی روزمره کاربردهای مختلفی دارد. Moxon آسفالت رنگ روشن را برای سطح سد در فرانسه به کار برد. آسفالت رنگی از طریق منعکس کردن نور ماوراء بنفش از سطح به عنوان روپوش آب بند گرم به کار می رود، بنابراین در نور ممتد خورشید دما را ۵ تا c ْ ۱۰ کاهش می دهد.

برای بهبود امنیت عبور موتورسیکلت در امریکا، شهد پرتلند ۱۰ منطقه متضاد را برای آسفالت کردن با رنگ و قابلیت ارتجاع بر اثر حرارت مانند آسفالت های رنگی و به کارگیری سیستم سیگناژ بدیع – انتخاب کرد نتایج نشان می دهد که اکثر دوچرخه سواران به همان اندازه اکثر موتورسواران مورد بررسی احساس کردند که آسفالت رنگی، امنیت عبور را گسترش می دهد.

 

مشاهده فهرست و دریافت “مقاله بی نظیر پیرامون آسفات رنگی” در ادامه مطلب …

 

مشاهده فهرست:

مقدمه

– متدهای تحقیق

۲- منبع مواد

۲-۲- ساخت نمونه ها و روش های تست

تست QUV

عکاسی و پردازش تصویر

سیستم های فضای رنگ HIS و RGB

نتایج و بحث

نتایج

 

 

 

کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.

بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود پروژه فعال خواهد شد.

قیمت اختصاصی و استثنایی این پروژه در آل گول : تنها , ۱۰۰۰ تومان

پیشنهاد ما : قیمت این پروژه را حتما با سایت های دیگر مقایسه کنید!

 

 

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>